Rekolekcje

Poprzez dzielenie się doświadczeniem spotkania z Jezusem chcemy budzić wiarę w sercach ludzi.

Aktualności

Zobacz, co obecnie robimyraz gdzi i z kim dzielimy się Ewangelią.

Rekolekcje parafialne w Nysie

Wielki Post rozpoczęliśmy wraz z parafianami werbistowskiej parafii p.w. Matki Boże Bolesnej w Nysie. W minionym tygodniu prowadziliśmy tam rekolekcje, które zakończyły się posypaniem głów popiołem w Środę Popielcową. Rekolekcje, które głosiliśmy miały na celu...

Młodzi z Biblią w rękach

Człowiek - także młody, któremu pokaże się prawdziwe oblicze Chrysusa, pójdzie za Nim, choć Jego orędzie naznaczone jest przez Krzyż - pisał św. Jan Paweł II. Doświadczamy tego jako wspólnota, podczas licznych rekolekcji i spotkań ewangelizacyjnych, kiedy widzimy, jak...

Misja

Kerygmat jest najkrótszą drogą do zrodzenia wiary w człowieku, dlatego poprzez dzielenie się orędziem Ewangelii chcemy dodawać odwagi ludziom, by weszli na drogę żywej relacji z Jezusem.

Ekipa

Nasza ekipa rekolekcyjna składa się z osob świeckich i duchownych, którzy współpracując ze sobą i lokalnymi duszpasterzami, zanoszą Ewangelię do parafii, szkół, seminariów duchownych oraz małych grup i wspólnot.

Świadectwa

Zobacz, jakie owoce przynosi głoszenie Ewangelii w ramach rekolekcji kerygmatycznych. Przeczytaj kilka świadectw.

Kalendarz rekolekcji

Wsparcie

Na drodze ewangelizacji doświadczamy tego, że Bóg troszczy się o nasze potrzeby. Nie prowadzimy cenników za wykonywaną posługę. Jeśli zechcesz wesprzeć nas w kosztach organizacyjnych rekolekcji (transport, nagłośnienie, materiały audiowizualne), będziemy bardzo wdzięczni. W każdy czwartek w naszym Kościele Rektoralnym w Gubinie celebrujemy Eucharystię w intencji naszych Dobroczyńców.

Kliknij „Wspieram” i przejdź do strony gdzie możesz podarować darowizne na wybrane przez Ciebie projekty.

Wspieram

Kontakt

Formularz Kontaktowy

2 + 10 =

Aby zorganizować rekolekcje w swojej parafii, szkole lub wspólnocie skontaktuj się z nami.

Wspólnota św. Tymoteusza
ul. Kresowa 258 A
66-620 Gubin

ks. Artur Godnarski
E: a.godnarski@tymoteusz.org.pl

Mateusz Warda
E: m.warda@tymoteusz.org.pl
M: +48 508 495 141