Skip to main content

Kochani, z nieukrywaną radością ogłaszamy start naszego nowego projektu – PRZYSTANEK JEZUS NA MARYMONCIE! 

Co to takiego i jak do tego doszło?

Pewnego dnia do Pawła z naszego stowarzyszenia zadzwonił jego proboszcz i poprosił o zorganizowanie comiesięcznych spotkań uwielbieniowych w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie. Paweł wpadł na pomysł, by połączyć te spotkania ideą ewangelizacji i tak powstał #PJnaMarymoncie czyli comiesięczne spotkanie ewangelizatorów, przyjaciół i Darczyńców Przystanku Jezus w parafii księży marianów na Marymoncie w Warszawie.

INAUGURACJA JUŻ W SOBOTĘ 26 listopada Eucharystią o godz. 18.00, a poźniej w każdą trzecią sobotę miesiąca aż do czerwca 2023 r.

Chcemy spotkać się na wspólnym uwielbieniu Jezusa w Najświętszym Sakramencie, by znowu razem, jako Siostry i Bracia stanąć przed Tym, który nas kocha i posyła do ludzi z radosną nowiną Ewangelii.

Spotkanie i modlitwę prowadzić będą ewangelizatorzy Przystanku Jezus, a muzycznie towarzyszyć nam będzie przystankowy zespół pod kierownictwem Pawła Klina. Czekamy na spotkanie.

MAŁE CUDA W ZASIĘGU RĘKI – CYKLICZNA ZRZUTKA. Jeśli możesz, wesprzyj ten i inne projekty naszego stowarzyszenia. Pomoże nam to zaplanować nasze działania tak, byśmy skuteczniej mogli realizować naszą misję – budować Kościół bez ścian.