Skip to main content

Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że małe cuda są w zasięgu twojej ręki i że możesz nie tylko je podziwiać, ale mieć w nich także swój udział.

Odnalezienie sensu życia pośród beznadziei i ciemności, uwolnienie z uzależnienia od alkoholu i narkotyków, powrót do Boga i Kościoła po wielu latach zwątpienia czy przebaczenie i pojednanie w rodzinie – to tylko niektóre cuda, jakie dzieją się, gdy dzielimy się Ewangelią. Przystanek Jezus to nie tylko tygodniowa ewangelizacja w wakacje, ale całoroczna praca wielu osób i wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas, energię i zdolności.

W minionym roku za nami: 

  • 15 000 km przebytych, by dotrzeć do osób zagubionych i pozbawionych sensu życia,
  • 10 miesięcy towarzyszenia 76 matkom z dziećmi z Ukrainy, które uciekając przed okrucieństwem wojny znalazły bezpieczny dom i schronienie w naszym Młodzieżowym Centrum Formacji
  • 19 serii wydarzeń ewangelizacyjnych, rekolekcji i warsztatów
  • niezliczona ilość spotkań, podczas których byliśmy świadkami tego, jak Jezus i Jego Ewangelia przemieniają życie ludzi na lepsze.

Budowanie kościoła bez ścian to cudowna misja, która każdego miesiąca kosztuje nas 10 000 zł. Nie posiadamy cennika za naszą posługę, ale otrzymujemy za nią ofiary, które nie są wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom, którzy wytrwale przez ten rok nas wspierali. To dzięki Wam mogliśmy oglądać małe cuda na własne oczy.

W zbliżającym się roku nie zamierzamy zwalniać tempa – wręcz przeciwnie – będziemy biec dalej,

by szukać tych, którzy żyją w smutku, beznadziei i zwątpieniu.

Podczas zaplanowanych rekolekcji i wydarzeń ewangelizacyjnych w całej Polsce będziemy nieść im światło Ewangelii, która otwiera oczy na podstawową prawdę wiary:

W swoim życiu nie jesteś sam. Masz dookoła siebie ludzi, którzy są gotowi wesprzeć Cię w drodze, ponieważ sami doświadczają Miłości płynącej ze spotkania ze Zmartwychwstałym. W oczach Boga jesteś wyjątkowy i cenny tak bardzo, że zgodził się oddać za Ciebie życie swojego Syna i bez wahania zrobiłby to ponownie.

Zapraszamy Cię do udziału w tej misji. Przekaż darowiznę, by nasi wolontariusze mogli wyruszyć w drogę do szkół i parafii i zanieść tam światło Ewangelii. Zachęcamy, skorzystaj ze zrzutki cyklicznej.

KLIKNIJ TUTAJ

Aby zabezpieczyć 1% naszej posługi wystarczy, że podzielisz się z nami kwotą 100 zł miesięcznie. To nie tak wiele, by mieć udział w małych cudach. Dzięki temu pomożesz nam zaplanować kolejne rekolekcje i wydarzenia oraz podejmować wyzwania na miarę naszych możliwości. Gdy wiemy, jakimi środkami dysponujemy możemy jeszcze skuteczniej spełniać naszą misję.

Każda osoba, która usłyszy z naszych ust Dobrą Nowinę, każde serce, które zakocha się w Jezusie, każda para oczu, która napełni się nowym blaskiem i każde życie, które nabierze sensu – to będzie również Twoja zasługa. 

Bardzo liczymy na Twoją hojność i za nią dziękujemy!