W odpowiedzi na ogłoszony przez pp. Franciszka Jubileusz Miłosierdzia oraz jego wezwanie do świadczenia miłości prześladowanym za wiarę w Chrystusa naszym braciom i siostrom, postanowiliśmy zorganizować pomoc dla chrześcijańskiej rodziny z Aleppo w Syrii i wesprzeć ich w procesie osiedlenia się w Polsce. Przez ostatnie miesiące dużo modliliśmy się w tej intencji i czekaliśmy na ich przyjazd do Polski. Nie było im łatwo wydostać się z kraju ogarniętego wojną, ale po długim czasie starań udało się i od wczoraj są w Polsce.

Fahed, Rita i Eliah w wyniku wojny i zniszczenia rodzinnego miasta Aleppo stracili dorobek swojego życia. Teraz dzięki ofiarności naszych Przyjaciół i Dobroczyńców, a także materialnemu wsparciu ewangelizatorów z Przystanku Jezus, mogą bezpiecznie przebywać pośród nas. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas i pomogli naszym braciom osiedlić się w Polsce.

Jeśli chcesz podzielić się swoją darowizną i pomóc im w zakupie środków do życia i odzieży, możesz to zrobić KLIKAJĄC TUTAJ.