Z radością prezentujemy nową interesującą książkę z Serii Nowej Ewangelizacji, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Przystanek Jezus.

„Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą” to doskonała lektura dla każdego proboszcza, diakona, pracownika administracyjnego parafii, a także katechety, animatora i lidera małej grupy.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

Autor, ks. Robert J. Hater – znany i ceniony duszpasterz diecezji Cincinnati oraz profesor teologii twierdzi, że miłość rodzica, współczucie sąsiada, biznes prowadzony uczciwie przez pracodawcę, sumienność pracownika, ciepłe przywitanie w parafii oraz świadectwo dobrego życia są formami ewangelizacji. Wyraża także nadzieję, że niniejsza publikacja pomoże osobom odpowiedzialnym sprostać współczesnym wyzwaniom duszpasterskim. Jego praca przedstawia zagadnienia nowej ewangelizacji w kontekście życia parafialnego: współczesnej kultury, posługi Słowa, liturgii i wolontariatu oraz rodziny i miejsca pracy. Autor wyjaśnia również, czym jest nowa ewangelizacja rozumiana po katolicku.

image

Niewątpliwą zaletą Przewodnika parafialnego po nowej ewangelizacji jest to, że autor nie proponuje kolejnych struktur i programów. Zamiast tego przedstawia wizję, w której proboszczowie, pracownicy parafii i rodziny mogą stać się ewangelizatorami.

Książkę można zamawiać w przedsprzedaży w KSIĘGARNI PRZYSTANEK JEZUS.

Wysyłka po 7 grudnia.

Gorąco polecamy.